W czwartek, 25 czerwca Biskup Kielecki Jan Piotrowski wręczył dekrety dotyczące zmian personalnych w naszej diecezji. Również w naszej parafii zostały podjęte decyzje o zmianie wikariuszy.
Z dniem 22 sierpnia ks. Rafał Borecki, po 6. latach posługi zostanie wikariuszem parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kielcach przy ul. Urzędniczej. Na jego miejsce został posłany (z dniem 22 sierpnia) ks. Marcin Bąk, będący dotychczas wikariuszem parafii pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Busku-Zdroju.
Serdecznie dziękujemy ks. Rafałowi za czas posługi na rzecz Bogu, Kościołowi i Ludziom. Niech Matka Boża wspiera Go w dalszej posłudze.
Witamy ks. Marcina i życzymy wszelkich błogosławieństw i wstawiennictwa św. Jadwigi Królowej.



