Bierzmowanie

Terminy i godziny spotkań grup animacyjnych kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania:
Pierwsze spotkania rozpoczynamy od 08.01.2018. Spotykamy się pod wejściem do zakrystii (wejście od strony osiedla Słoneczne Wzgórze). Stamtąd animatorzy zaprowadzą kandydatów do salek katechetycznych, w których będąc mieć spotkania. Prosimy o zabranie ze sobą indeks oraz katechizm „Otrzymacie Jego Moc”.

Poniedziałek
p. Paweł Tabor, godz. 16.00
1. Buras Barbara
2. Glita Wiktor
3. Ilcewicz Zuzanna
4. Krawiec Michał
5. Kropisz Daniel
6. Krzemiński Kamil
7. Makuła Jakub
8. Olszewska Kinga
9. Olszewski Karol
10. Rakoczy Ewelina
11. Szczawurska Maja
12. Stefańczyk Aneta
13. Tomaszewski Mateusz
14. Wieczorek Oliwia

p. Katarzyna Dziubek, godz. 16.30
1. Jakubczyk Beniamin
2. Ospara Bartosz
3. Pacyga Adrian
4. Tabor Paulina
5. Woźniak Natalia
6. Zegadło Igor

p. Tomasz Gębski, godz. 17.00
1. Barucha Krzysztof
2. Figarski Emil
3. Gierczak Patryk
4. Iwan Kacper
5. Kornecka Klaudia
6. Koziatek Karina
7. Lenartowicz Małgorzata
8. Mańko Wiktoria
9. Paździerz Wiktor
10. Ryszkowski Miłosz
11. Sieruga Magdalena
12. Sykucki Tomasz
13. Świercz Patrycja

Wtorek
p. Magdalena Lewaniak, godz. 16.00
1. Ciulęba Arkadiusz
2. Ciulęba Wiktor
3. Dębiec Aleksandra Ilona
4. Kargul Amelia
5. Knez Natalia
6. Maj Małgorzata
7. Olchowy Magdalena
8. Polak Dawid
9. Wojciechowski Wiktor

p. Kornel Antos, godz. 17.00
1. Bracik Gabriela
2. Dziopa Alicja
3. Białek Julia
4. Gałczyńska Daria
5. Klusek Piotr
6. Lasota Karol
7. Pawlusek Jakub
8. Sońta Natalia
9. Ślusarczyk Oliwia
10. Świercz Maja
11. Tracz Oliwia
12. Wielgus Izabela
13. Wojtasiński Jakub
14. Wojtasińska Tatiana

p. Teresa Kiełek, godz. 17.30
1. Cichanin Jan
2. Kosela Dominik
3. Kot Damian
4. Ludwinek Miłosz
5. Nosek Nikola
6. Ruszkowski Miłosz
7. Wypych Dawid
8. Yuseinov Sebastian

Środa

p. Mateusz Dziadowicz, godz. 18.00
1. Banasik Grzegorz
2. Borowiec Jakub
3. Dzięcioł Patrycja
4. Ernestowicz Anna
5. Jagodzińska Natalia
6. Kałuża Oliwia
7. Majkowska Lena
8. Pisarczyk Zuzanna
9. Piskulak Aleksandra
10. Stępień Michał
11. Świeboda Maja
12. Świeboda Zuzanna
13. Wyderska Lena

p. Anna Stępniewska, godz. 17.00
1. Abramowicz Tobiasz
2. Dudzik Bartosz
3. Głuch Bartłomiej
4. Hińcza Barbara
5. Jabczyk Kacper
6. Jaros Kacper
7. Kozak Jan
8. Nowak Krystian
9. Pastuszka Agata
10. Piwoński Bartosz
11. Szlufik Natalia

Czwartek

p. Dawid Jędrzejczyk, godz. 17.00
1. Białas Jakub
2. Chabinka Jakub
3. Gronek Gabriela
4. Guszek Marcin
5. Kłosowska Julia
6. Krzywicki Dawid
7. Laskowska Daria
8. Mentel Klaudiusz
9. Michalski Olaf
10. Miszczyk Jakub
11. Szypnicka Amelia
12. Świąder Mateusz

p. Michał Mucha, godz. 17.00
1. Drapejkowski Patryk
2. Głodowicz Agnieszka
3. Głodowicz Natalia
4. Kozłowska Paulina
5. Miśkiewicz Jakub
6. Nowak Michał
7. Pabis Dawid
8. Pietrzyk Julia
9. Sidło Krystian
10. Siejka Katarzyna
11. Szymański Piotr
12. Wojtaś Natalia
13. Wąś Natalia
14. Wąś Szczepan

p. Renata Krawiec, godz. 17.00
1. Binek Jakub
2. Brzozowski Mateusz
3. Guzy Jan
4. Janaszek Adam
5. Kondas Roksana
6. Koźbiał Aleksandra
7. Kudła Wiktoria
8. Ludwinek Julia
9. Niewczas Roksana
10. Podsiadło Zofia
11. Sala Karolina
12. Salamon Patrycja
13. Wojno Karolina

Piątek

p. Dariusz Jakubczyk, godz. 18.15
1. Chwaliński Mikołaj
2. Gutowska Julia
3. Hajduk Bruno
4. Iwan Igor
5. Kaczmarski Iwo
6. Kaleta Konrad
7. Łubek Witold
8. Mazur Wojciech
9. Okoń Tomasz
10. Pastuszka Karolina
11. Piasecki Filip
12. Stępień Amelia
13. Sztandera Wiktoria
14. Terlecki Piotr

p. Monika Jakubczyk, godz. 17.00
1. Bober Kacper
2. Gołuch Aleksandra
3. Gwóźdź Jędrzej
4. Jarosz Laura
5. Kołkiewicz Katarzyna
6. Kołomańska Maja
7. Kowalczyk Gabriel
8. Kozak Magdalena
9. Lesiakowska Anna
10. Malarczyk Wiktor
11. Nowak Klaudia
12. Podkański Norbert
13. Wawrzycki Paweł
14. Wojtas Maksym
15. Zug Natalia

Niedziela i sobota są dniami dla rodziny.
Proszę znaleźć inny dzień na spotkania

1. Malinowski Seweryn
2. Solińska Gabriela
3. Tomaszewski Piotr
4. Banach Klaudia